Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Последним звонком!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!
Юридична Консультація по гражданскому праву

Юридична Консультація з цивільного права

Юридична консультація з цивільного права — це можливість зрозуміти галузь права, яка регулює майнові відносини, а також пов'язані безпосередньо з ними особисті відносини немайнового характеру, які виникають між учасниками соціуму. Іншими словами, громадянське право регулює відносини громадян України (та й будь-якої іншої країни, різниця лише в назві) коли Ви звертаєтеся до продавця, коли даєте в борг гроші, коли звертаєтеся до нотаріуса або адвоката, коли купуєте квартиру . Крім того, цивільне право — один з найбільш об'ємних розділів українського законодавства, і без консультації юриста часом неможливо розібратися.

Консультація юриста з цивільного права допоможе Вам юридично правильно оформити кредит у банку, забрати депозит, повернути борг, оформити договір між фізичними особами, змінити прізвище і допомогти виконати мільйон інших дій правового характеру, що обов'язково виникають у процесі життя індивіда в сучасному світі. На нашому сайті юридична консультація надається безкоштовно на добровільній основі нашими користувачами — юристами, які працюють, щоб якісно і гарантовано допомагати клієнтам. Правда, така консультація юриста буде загальнодоступною на сайті. Якщо ж Ви хочете проконсультуватися з юристом віч-на-віч, замовте платну консультацію — всі подробиці справи залишаться між Вами і юристом! При цьому правозахисник зможе зайнятися впритул саме Вашою проблемою і досягти позитивного для Вас рішення. Довіряйте кваліфікованим фахівцям!


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы