Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по гражданскому праву

Юридична Консультація з цивільного права

Юридична консультація з цивільного права — це можливість зрозуміти галузь права, яка регулює майнові відносини, а також пов'язані безпосередньо з ними особисті відносини немайнового характеру, які виникають між учасниками соціуму. Іншими словами, громадянське право регулює відносини громадян України (та й будь-якої іншої країни, різниця лише в назві) коли Ви звертаєтеся до продавця, коли даєте в борг гроші, коли звертаєтеся до нотаріуса або адвоката, коли купуєте квартиру . Крім того, цивільне право — один з найбільш об'ємних розділів українського законодавства, і без консультації юриста часом неможливо розібратися.

Консультація юриста з цивільного права допоможе Вам юридично правильно оформити кредит у банку, забрати депозит, повернути борг, оформити договір між фізичними особами, змінити прізвище і допомогти виконати мільйон інших дій правового характеру, що обов'язково виникають у процесі життя індивіда в сучасному світі. На нашому сайті юридична консультація надається безкоштовно на добровільній основі нашими користувачами — юристами, які працюють, щоб якісно і гарантовано допомагати клієнтам. Правда, така консультація юриста буде загальнодоступною на сайті. Якщо ж Ви хочете проконсультуватися з юристом віч-на-віч, замовте платну консультацію — всі подробиці справи залишаться між Вами і юристом! При цьому правозахисник зможе зайнятися впритул саме Вашою проблемою і досягти позитивного для Вас рішення. Довіряйте кваліфікованим фахівцям!


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы