Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Купівля нерухомості з проблемними документами.

1
16:31, 20.09.2024
Купівля нерухомості з проблемними документами.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, придбав нерухомість (квартиру), від знайомого, який виїхав за кордон і передав мені всі необхідні документи для завершення процесу купівлі-продажу, але після перевірки цих документів виявилося, що вони мають певні проблеми: не всі печатки та підписи відповідають вимогам, також виявлено розбіжності в датах та інформації про попередніх власників, окрім того, відсутня декілька важливих справ, які повинні бути в комплекті документів. Я звернувся до різних спеціалістів, але кожен з них дав мені різні рекомендації, і тепер я втратив орієнтири в цій ситуації. Які дії мені варто вжити в даній ситуації? Які можуть бути наслідки, якщо я продовжу процес купівлі-продажу з такими документами? Які правові механізми допоможуть мені вирішити цю проблему? Чи можу я вимагати повернення грошей від знайомого, якщо виявиться, що купівля-продаж неможлива через проблеми з документами? Як правильно оформити усі необхідні документи та що робити, якщо з'являться нові проблеми? Чи можливо отримати компенсацію від держави або інших органів за витрачений час та зусилля, пов'язані з цією проблемою?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:26, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли виявлено проблеми з документами на нерухомість, важливо діяти обережно та відповідно до законодавства України. Розглянемо можливі кроки та правові аспекти:

1. **Перевірка документів**: Перш за все, необхідно звернутися до кваліфікованого юриста або нотаріуса, які спеціалізуються на операціях з нерухомістю, для детальної перевірки всіх документів. Відповідно до статті 182 Цивільного кодексу України, право власності на нерухоме майно підлягає державній реєстрації, тому важливо переконатися, що всі реєстраційні дії були проведені належним чином.

2. **Виправлення документів**: Якщо виявлено розбіжності або відсутність певних документів, необхідно з’ясувати можливість їх виправлення або доповнення. Наприклад, можна звернутися до органів реєстрації для уточнення інформації та внесення змін у реєстраційні записи.

3. **Ризики продовження угоди**: Продовження процесу купівлі-продажу з неналежними документами може призвести до визнання угоди недійсною згідно з статтею 203 Цивільного кодексу України. Це може призвести до втрати як грошей, так і права на нерухомість.

4. **Вимога повернення грошей**: Якщо виявиться, що купівля-продаж неможлива через проблеми з документами, ви маєте право вимагати повернення коштів від продавця (знайомого), посилаючись на статтю 216 Цивільного кодексу України, яка передбачає наслідки недійсності правочину. Для цього слід оформити письмову претензію до продавця з вимогою повернення коштів.

5. **Оформлення документів**: У разі вирішення проблем з документами, необхідно правильно оформити угоду купівлі-продажу у присутності нотаріуса, який перевіряє відповідність документів вимогам законодавства.

6. **Нові проблеми**: Якщо виникають нові проблеми, важливо своєчасно звертатися за юридичною допомогою, щоб уникнути додаткових ризиків.

7. **Компенсація за витрати**: Законодавство України не передбачає прямої компенсації від держави за витрачений час та зусилля у таких випадках. Однак, можливо вимагати відшкодування збитків від продавця через суд, якщо буде доведено його вину в неналежному оформленні документів.

Важливо зберігати спокій та діяти у правовому полі, щоб захистити свої інтереси та уникнути можливих фінансових втрат.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Возврат денег
20:57, 23.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы