Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Намагаюсь відновити батьківські права: які кроки потрібно зробити?

1
16:46, 27.09.2024
Намагаюсь відновити батьківські права: які кроки потрібно зробити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Якщо я втратив батьківські права та бажаю їх відновити, які документи потрібно зібрати, які процедури пройти та які кроки взяти для цього? Які обмеження можуть виникнути у процесі відновлення батьківських прав? Які терміни та витрати пов'язані з цією процедурою? Чи є шанси успішно відновити батьківські права, якщо вони були позбавлені судом у минулому?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:04, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відновлення батьківських прав в Україні є складною та відповідальною процедурою, яка вимагає дотримання законодавчих норм. Основним нормативним актом, що регулює це питання, є Сімейний кодекс України.

1. **Документи та підготовка**:
- Для відновлення батьківських прав необхідно подати заяву до суду. Згідно зі статтею 169 Сімейного кодексу України, таку заяву може подати особа, позбавлена батьківських прав.
- До заяви додаються документи, що підтверджують зміни в поведінці, способі життя заявника, а також документальні докази можливості належного виховання дитини (наприклад, характеристика з місця роботи, довідки про доходи, рекомендації з місця проживання тощо).
- Необхідно також подати документи, що підтверджують відсутність обставин, які були підставою для позбавлення батьківських прав.

2. **Процедура та кроки**:
- Подання заяви до районного (міського) суду за місцем проживання дитини.
- Суд розглядає справу з обов’язковою участю органу опіки та піклування, який надає свій висновок.
- У процесі розгляду суд враховує інтереси дитини, а також характер стосунків, які склалися між батьком (матір'ю) і дитиною.

3. **Обмеження та умови**:
- Відновлення батьківських прав не можливе, якщо дитина була усиновлена (ст. 169 СКУ).
- Суд може відмовити у відновленні прав, якщо вважає, що це не в інтересах дитини.

4. **Терміни та витрати**:
- Тривалість процесу залежить від завантаженості суду та складності справи, але в середньому може зайняти кілька місяців.
- Витрати включають судовий збір, вартість підготовки документів, можливо, послуги адвоката. Судовий збір визначається відповідно до Закону України "Про судовий збір".

5. **Шанси на успіх**:
- Шанси на відновлення батьківських прав залежать від багатьох факторів, включаючи причини, з яких права були позбавлені, та поточні обставини.
- Суд приймає рішення, виходячи з інтересів дитини, тому важливо продемонструвати позитивні зміни в житті та поведінці заявника.

Таким чином, для успішного відновлення батьківських прав необхідно підготувати вагомі докази змін у своєму житті та довести, що повернення батьківських прав буде відповідати найкращим інтересам дитини.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы