Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Придбання земельної ділянки з обтяженням

1
01:53, 21.09.2024
Придбання земельної ділянки з обтяженням
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, володію власністю на земельну ділянку, придбану від фізичної особи, яка є спадкоємцем попереднього власника. При цьому, на момент придбання мною даної ділянки, вона була обтяжена іпотекою в банку, який виступав кредитором попереднього власника. Згодом, після оформлення прав власності на мене, банк почав стягувати з мене борг попереднього власника, мотивуючи це тим, що обтяження земельної ділянки іпотекою відтворюється на всіх наступних власників. Водночас, я не був повідомлений про наявність такого обтяження в момент придбання ділянки, а продавець, в свою чергу, стверджує, що він також не знав про існування іпотеки. Враховуючи вище викладене, яким чином мені варто вирішити цю проблему? Чи можу я вважати угоду купівлі-продажу недійсною через відсутність інформації про обтяження? Чи маю я право вимагати від банку припинення стягнення боргу, посилаючись на те, що я не є боржником за цим кредитним договором? Чи маю я право вимагати від продавця відшкодування збитків, які я поніс через незаконне обтяження моєї власності?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:13, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації є кілька важливих аспектів, які слід врахувати для вирішення проблеми.

По-перше, стосовно недійсності угоди купівлі-продажу. Згідно з Цивільним кодексом України, договір може бути визнаний недійсним, якщо він укладений під впливом помилки, обману або є інші підстави для недійсності (статті 203, 215 ЦК України). Якщо ви не були поінформовані про наявність обтяження і це суттєво вплинуло на ваше рішення укласти угоду, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання договору недійсним.

По-друге, щодо стягнення боргу банком. Закон України "Про іпотеку" встановлює, що іпотека зберігається при переході права власності на предмет іпотеки до іншої особи, якщо інше не передбачено законом або договором (стаття 23). Таким чином, банк має право вимагати виконання зобов'язань за іпотечним договором від вас як нового власника. Проте, ви не є боржником за кредитним договором і не повинні нести зобов'язання по його виплаті. Ви маєте право вимагати в судовому порядку припинення стягнення, якщо банк намагається стягнути з вас борг, не пов'язаний з іпотекою.

По-третє, щодо відшкодування збитків від продавця. Ви можете вимагати відшкодування збитків, якщо доведете, що продавець приховав від вас інформацію про обтяження або не вжив всіх можливих заходів для її виявлення. Це може бути підставою для пред'явлення вимог до продавця на підставі статті 661 ЦК України, яка встановлює обов'язок продавця передати майно без прав третіх осіб на нього.

Для більш точного визначення правових кроків рекомендовано звернутися до адвоката, який спеціалізується на питаннях нерухомості та іпотеки, для детального аналізу всіх обставин справи і вибору оптимального алгоритму дій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы