Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблематика договорів оренди житла

1
02:52, 21.09.2024
Проблематика договорів оренди житла
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, вирішив здати в оренду свою квартиру. У зв'язку з цим виникла купа питань, що стосуються сфери гражданського права. Даю оренду одному з громадян, який використовує моє житло способом, що завдає збитків моєму житлу та моїм матеріальним правам. В орендному договорі були прописані умови, що стосуються збереження майна, але орендар постійно порушує ці умови. Яким чином я можу захистити свої права, якщо орендар неправомірно використовує моє майно, завдає йому шкоди, а також порушує умови орендного договору? Чи можу я розірвати договір оренди у разі постійного порушення умов договору орендарем? Чи є для мене можливість вимагати відшкодування збитків, завданих моєму майну? Які документи я повинен надати для доведення порушення умов договору та завдання збитків моєму майну? Які дії я повинен вжити для захисту своїх прав та інтересів у разі порушення умов орендного договору?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:46, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку порушення орендарем умов договору та завдання шкоди вашому майну, українське законодавство надає вам декілька механізмів для захисту своїх прав.

1. **Розірвання договору оренди.** Згідно з частиною 1 статті 782 Цивільного кодексу України, ви маєте право вимагати розірвання договору найму (оренди) у випадку, якщо орендар своїми діями завдає збитків майну або використовує його не за призначенням. Це положення означає, що ви можете ініціювати розірвання договору в судовому порядку, якщо орендар не усуває порушення після вашого письмового попередження.

2. **Відшкодування збитків.** Відповідно до статті 22 Цивільного кодексу України, ви маєте право вимагати відшкодування матеріальних збитків, завданих вашому майну внаслідок неправомірних дій орендаря. Для цього необхідно довести факт завдання шкоди та її розмір.

3. **Документи для доведення порушення.** Збирайте докази порушення умов договору та завдання шкоди майну. Це можуть бути фотографії пошкоджень, акти огляду квартири, письмові повідомлення орендарю про порушення, а також свідчення сусідів або інших свідків. Крім того, може бути корисним залучення експерта для оцінки завданої шкоди.

4. **Дії для захисту прав.**
- **Письмове попередження.** Направте орендарю письмове повідомлення про виявлені порушення з вимогою їх усунення. Зазначте, що у разі невиконання вашої вимоги, ви будете змушені звернутися до суду.
- **Звернення до суду.** Якщо орендар не реагує на ваші вимоги, зверніться до суду з позовом про розірвання договору оренди та відшкодування завданих збитків.
- **Юридична консультація.** Рекомендується звернутися до юриста для отримання індивідуальної консультації, складання позовної заяви та представництва ваших інтересів у суді.

Всі ваші дії повинні бути документально зафіксовані, щоб мати можливість підтвердити свої вимоги в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы