Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність майна: як захистити свої права?

1
17:10, 26.09.2024
Спадкоємність майна: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Сьогодні я дізналася, що мій близький родич помер, і залишив після себе значний майновий ресурс. Однак, з'явилися особи, які твердять, що вони також мають право на спадщину. Які кроки мені слід підприйняти, щоб захистити свої спадкові права? Чи потрібно мені звертатися до суду, якщо виникають суперечки з іншими спадкоємцями? Яка процедура розподілу спадщини в Україні? І як забезпечити, щоб мої права були захищені у цьому складному юридичному процесі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:05, 26.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли ви дізналися про смерть близького родича і виникають суперечки щодо спадщини, слід вжити наступні кроки для захисту своїх спадкових прав.

По-перше, важливо визначити, чи є заповіт, що регулює розподіл спадщини. Якщо заповіт є, його положення мають пріоритет. Відповідно до статті 1233 Цивільного кодексу України, заповіт є особистим розпорядженням фізичної особи на випадок своєї смерті щодо свого майна.

Якщо ж заповіту немає, спадкування відбувається за законом. Відповідно до статті 1261 Цивільного кодексу України, спадкоємці першої черги за законом є діти спадкодавця, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

По-друге, вам слід звернутися до нотаріуса для відкриття спадкової справи. Згідно зі статтею 1221 Цивільного кодексу України, місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.

По-третє, якщо між спадкоємцями виникають суперечки, спробуйте вирішити їх шляхом переговорів. Якщо це не вдається, можливо, доведеться звернутися до суду для вирішення конфліктів. Відповідно до статті 1296 Цивільного кодексу України, спадкоємець може оскаржити дії інших спадкоємців або заповіт у судовому порядку.

Важливо зберігати всі документи, що підтверджують ваші права на спадщину, та проконсультуватися з адвокатом для отримання професійної допомоги. Це забезпечить ваші правові інтереси та допоможе уникнути помилок у юридичному процесі.

Забезпечити захист своїх прав можна також шляхом своєчасного подання заяви про прийняття спадщини до нотаріуса. Відповідно до статті 1269 Цивільного кодексу України, спадкоємець має шість місяців з дня відкриття спадщини для подання такої заяви.

Таким чином, дотримуючись цих кроків і використовуючи положення чинного законодавства, ви зможете ефективно захистити свої права на спадщину.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Завещание
15:39, 03.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы