Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові питання при розлученні: чи можливо поділити спадщину під час розлучення?

1
21:22, 28.09.2024
Спадкові питання при розлученні: чи можливо поділити спадщину під час розлучення?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як житель Галича, потребую консультації юриста щодо поділу спадщини під час розлучення з подружжям. Чи є можливість розділити спадок між собою або це питання вирішується тільки шляхом узгодження всіх спадкоємців? Які юридичні аспекти повинні бути враховані в такій ситуації? Чи є у мене законне право на певну частину спадщини, яка була отримана від родичів під час шлюбу? Чи потрібно складати документи для поділу спадщини та які саме? Буду вдячний за вичерпну консультацію з цих питань.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:58, 28.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з законодавством України, спадщина, отримана одним із подружжя під час шлюбу, не є спільною сумісною власністю подружжя. Це питання регулюється частиною 1 статті 57 Сімейного кодексу України, яка визначає, що майно, отримане одним із подружжя як дарунок або в спадщину, є його особистою приватною власністю. Таким чином, за загальним правилом, ця спадщина не підлягає поділу в разі розлучення.

Однак, є юридичні нюанси, які слід врахувати. Наприклад, якщо під час шлюбу кошти чи майно, отримані в спадщину, були вкладені в спільне майно (наприклад, в ремонт або придбання спільного житла), це може бути приводом для визнання певної частини спадщини як спільної власності. Такі випадки можуть вимагати додаткового доказування в суді.

Згідно зі статтею 70 Сімейного кодексу України, суд може відступити від принципу рівності часток подружжя, враховуючи обставини, що мають істотне значення, зокрема внесок кожного із подружжя в придбання спільного майна.

Щодо документів, якщо ви маєте намір укласти угоду про поділ спадщини, це можна зробити шляхом нотаріально посвідченого договору. Якщо ж питання поділу не вдається вирішити мирним шляхом, доведеться звертатися до суду для встановлення часток у спільному майні.

Варто також зазначити, що у випадку, якщо спадщина складається з нерухомого майна, необхідно провести його оцінку та, можливо, визначення вартості для врахування при поділі.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста для детальної оцінки вашої ситуації, підготовки необхідних документів та представництва ваших інтересів у суді, якщо це буде необхідно.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы