Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові права на незавершене будівництво

1
12:25, 21.09.2024
Спадкові права на незавершене будівництво
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, є спадкоємицею покійного батька, який протягом свого життя займався будівництвом приватного будинку на земельній ділянці, отриманої від держави в оренду на 49 років. Будівництво було розпочато, але, на жаль, не було завершено через смерть батька. Повідомлення про відкриття спадщини було отримано, і я звернулася до нотаріуса для вступу в права спадкування. Однак, виникли труднощі з оформленням права власності на будівлю, оскільки вона є незавершеною і не зареєстрованою в державному реєстрі. Відповідно, я не можу отримати відповідні документи на цю власність. Яким чином можна вирішити цю проблему, чи можу я вступити в права спадкоємиці цієї незавершеної будівлі? Чи можу я продовжувати будівництво на цій земельній ділянці, якщо право оренди ще не закінчилось, але я не зможу оформити власність на будівлю? Чи будуть визнані мої права на цю власність після закінчення строку оренди землі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:09, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації, як спадкоємиця, ви маєте право на спадкування незавершеного будівництва, а також на права та обов'язки, що виникають із договору оренди земельної ділянки. Відповідно до статті 1216 Цивільного кодексу України (ЦКУ), спадкуванням є перехід прав та обов'язків від спадкодавця до спадкоємців. Це включає право на спадкування незавершеного будівництва, яке є частиною спадкової маси.

Щодо оформлення права власності на незавершену будівлю, вам слід звернутися до органу державного архітектурно-будівельного контролю для отримання документів, які підтверджують законність будівництва, а також актів на виконані будівельні роботи. Після цього, ви маєте можливість оформити право власності на об'єкт незавершеного будівництва відповідно до статті 331 ЦКУ, яка визначає порядок набуття права власності на новостворене майно.

Щодо можливості продовження будівництва, право оренди земельної ділянки, отримане вашим батьком, може перейти до вас у спадщину відповідно до статті 7 Закону України "Про оренду землі". Це означає, що ви можете продовжувати будівництво на цій ділянці, доки діє договір оренди, за умови дотримання будівельних норм та правил.

Якщо строк оренди землі закінчиться, і ви не оформили вчасно право власності на будівлю, ви можете зіткнутися з труднощами в реалізації права власності на об’єкт, розташований на цій ділянці. В такому випадку, важливо завчасно подбати про продовження договору оренди або про можливість викупу ділянки для завершення процедури оформлення права власності. Відповідно до статті 120 Земельного кодексу України, право власності на будівлю передбачає право користування земельною ділянкою, на якій вона розташована, що може бути підставою для продовження оренди.

Таким чином, вам слід вжити заходів для оформлення права власності на незавершену будівлю та забезпечення прав на земельну ділянку, щоб уникнути можливих проблем у майбутньому.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы