Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата права власності на землю через незавершене будівництво.

1
21:28, 20.09.2024
Втрата права власності на землю через незавершене будівництво.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
У 2009 році я придбав земельну ділянку під індивідуальне будівництво. За весь цей час я не зміг розпочати будівництво через фінансові труднощі. В 2016 році, в період економічної кризи, мій бізнес потерпів збитки, і я був вимушений взяти кредит під заставу земельної ділянки. Зараз банк стверджує, що за законодавством України, моя земельна ділянка може бути відібрана, оскільки на ній не ведеться будівництво. Чи дійсно існує таке законодавство, яке дозволяє банку відібрати мою землю через незавершене будівництво? Які мої права як власника землі, які можуть захистити мене від втрати власності? Чи можу я розпочати будівництво зараз, щоб уникнути втрати землі, незважаючи на то, що кредит ще не погашений? Які юридичні кроки я можу зробити, щоб зберегти свою власність?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:09, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Законодавство України не передбачає можливості відчуження земельної ділянки банком лише на підставі того, що на ній не ведеться будівництво. Право власності на земельну ділянку гарантується Конституцією України (стаття 41), яка захищає право власності громадян.

Згідно зі статтею 377 Цивільного кодексу України, право власності на земельну ділянку може бути припинено в порядку, передбаченому законом, наприклад, через рішення суду або за добровільною згодою власника. Однак, банк може ініціювати звернення стягнення на земельну ділянку в разі невиконання умов кредитного договору, якщо вона була передана в іпотеку, відповідно до Закону України "Про іпотеку".

Щоб уникнути втрати земельної ділянки, можна зробити наступні юридичні кроки:

1. Перевірити умови кредитного договору та іпотечної угоди. Визначити, яким чином банк може звернути стягнення на вашу землю і які є правові підстави для цього.

2. Вести переговори з банком для реструктуризації боргу або перегляду умов кредиту. Це може включати продовження термінів погашення або зменшення суми щомісячних платежів.

3. Розпочати будівництво на земельній ділянці для підтвердження її використання за призначенням. Це може включати отримання необхідних дозволів та погоджень, якщо вони ще не отримані.

4. Звернутися до суду, якщо банк намагається незаконно стягнути земельну ділянку. В такому випадку, ви маєте право захищати свої інтереси у судовому порядку.

5. Консультація з юристом або адвокатом, який спеціалізується на питаннях нерухомості та кредитних відносинах, може допомогти оцінити ваші правові позиції та розробити стратегію захисту.

Розпочаття будівництва може бути одним із способів продемонструвати банку вашу зацікавленість у використанні ділянки за призначенням, однак це не звільняє вас від обов’язку виконання умов кредитного договору. Тому важливим є пошук компромісного рішення з фінансовою установою.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы