Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як отримати право на спадщину у цивільному шлюбі

1
09:32, 25.02.2017
Як отримати право на спадщину у цивільному шлюбі
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ми з моїм чоловіком були не розписані, просто жили разом протягом 15 років. Він загинув 3 місяці тому. Встиг залишити заповіт. У ньому в якості спадкоємців вказана я і його рідна онука. Чоловік заповідав нам тільки квартиру.

На його думку, це - найцінніше, що у нього було. Але дівчина виявилася не така проста, як я думала, квартиру ми розділили навпіл, а все, що в цій квартирі, а також дача - це вже її власність! Але дачу ми з чоловіком будували разом, квартиру обставляли теж разом, навіть грядки разом розробляли.
Я літня жінка, не знаю, як апелювати законом! Допоможіть!

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
09:41, 25.02.2017
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Як адвокат, який тривалий час займається саме спадковими питаннями, можу сказати Вам, що вирішити це питання достатньо просто. Перед усім слід зазначити, що, як випливає із самого запитання до юристів сайту Юридичних Консультацій, в якості спадщини за заповітом вказана лише квартира. Тому претендувати за заповітом Ви, не як цивільна дружина, а як спадкоємець за Заповітом, можете тільки на неї. Все інше, що було оформлено на вашого чоловіка, буде успадковуватися в порядку законодавства. А саме, перейде до дітей, якщо такі є. Цивільне подружжя не можуть претендувати на спадщину за законом. Хоча формально вони жили разом, вели спільне господарство, але законом це не підтверджується, тому і ніяких прав на спадщину немає! Запам'ятайте, що наше законодавство стоїть на боці тільки тих осіб, які зареєстрували свій шлюб у встановленому порядку. Якщо ж заповіту не було б, Ви вважались спадкоємицею аж 5-ї черги за Законом та наврядчи без допомоги досвідченого у спадковому праві адвоката, мали би можливість претендувати на спадщину свого покійного цивільного чоловіка!

Але що ж робити, якщо розписуватися ви не збираєтеся, але загальне майно все-таки є? Складати заповіт. Це - свого роду гарантія безпеки для цивільного подружжя в разі передчасної смерті одного з них. Іноді трапляється так, що без заповіту у цивільної дружини або чоловіка родичі покійного відбирають все майно, аж, вибачте, до шкарпеток, залишаючи людину на вулиці і без засобів до існування. Щоб подібного не допустити, скажу ще раз - пишіть заповіт!
У заповіті, який має бути складено в присутності нотаріуса, обов'язково вкажіть, що саме і кому конкретно ви заповідає, щоб не виникло суперечок. Якщо заповіту немає, то цивільний чоловік або дружина покійного не є спадкоємцями, нічого їм не належатиме. Замість заповіту можна скласти, так званий, договір спадкування. Це виправдано, адже той цивільний член подружжя (чоловік або дружина), який пережив іншого, зможе користуватися майном до самої своєї смерті. Це зручна форма, яка вже зарекомендувала себе, в тому числі, в нашій країні. Детальніше про неї, а також розяснити інші нюанси спадкування у цивільному шлюбі, я можу розповісти при особистій консультації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Недвижимость
02:47, 10.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы