Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як отримати спадщину на яку пропущено сроки

1
11:55, 25.09.2017
Як отримати спадщину на яку пропущено сроки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Минуло вже більше 6 місяців з моменту смерті мого спадкодавця. Я ці терміни пропустив! Чи можу я їх відновити? Як правильно відновити сроки на прийняття спадщини по закону та чи потрібно для цього звертатись до суду, до адвоката тощо.
Підкажіть, будь ласка, як отримати спадщину на яку пропущено сроки!

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
11:57, 25.09.2017
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Якщо ви є спадкоємцем, але пропустили піврічний термін, коли могли б прийняти спадщину, то вас будуть називати особою, яка пропустила термін прийняття спадщини. Такі законодавчі норми.
У такого спадкоємця немає безперечного права на спадщину, щоб її отримати або повернути, спадкоємець повинен буде подати заяву до суду. У заяві потрібно буде вказати, що термін було пропущено, з якої причини, і що спадкоємець хоче цей самий термін відновлювати. Потрібно до суду звертатися обов'язково, тому що нотаріус не має права дозволяти подібні ситуації.
Законодавець говорить, що всі спадкоємці абсолютно різних черг можуть заявляти про своє право на спадок саме протягом піврічного терміну з моменту смерті спадкодавця. Після того, як цей термін закінчується, настає вже період, коли спадок ділять і видають. Коли спадок вже видають (після закінчення піврічного терміну), то нотаріус не приймає ніякі інші заяви від пропустивши цей строк спадкоємців. Тому що всі ці заяви можуть вплинути на ті частини, які отримають спадкоємці, які встигли подати свої заяви в установлений законом термін.
В даному випадку вирішити питання може тільки суд! Суд же може призначити, так звані, додаткові терміни. Суддя уважно вивчить усі матеріали і обставини, а також вимагатиме від вас пояснення, чому ви вчасно не заявили про своє право на спадщину . Якщо ваша причина виявиться, на думку суду, поважною, наприклад: ви хворіли, перебували у відрядженні або проходили службу в армії, або ж ваші родичі не хотіли вам говорити про смерть вашого спадкодавця, щоб їм дісталося більше спадщини, то в такому випадку суд вирішить відновити термін.
Тут фахівець, а саме нотаріус, який веде справу про спадщину, називається теж стороною судового процесу . Є ще таке поняття, як спадкова справа. Так ось, для відкриття подібної судової тяганини необхідні вагомі підстави. Її відкривають, якщо є заяви від інших спадкоємців. Можуть цю саму спадкову справу відкрити не за заявою спадкоємців, а, наприклад, - кредиторів.
Всі папери будуть зареєстровані, вони будуть сформовані в одну велику справу, і будуть зберігатися постійно в архіві у фахівця. Заяви, які надійдуть в майбутньому, будуть також залучені до цієї справи. Далеко не кожен фахівець може взагалі вести спадкову справу конкретної людини. Тут дуже важливу роль грає саме місце, де проживав спадкодавець перед своєю смертю.

Таким чином, раджу Вам найняти адвоката, який допоможе вирішити питання відновлення сроку на прийняття спадщини!

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Наследство
23:17, 03.09.2011
Права в ЦЗ
23:36, 12.03.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы