Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заплутаність спадкоємості: долі в спадщині, спадкування за законом та за заповітом.

1
12:27, 22.09.2024
Заплутаність спадкоємості: долі в спадщині, спадкування за законом та за заповітом.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Характер мого питання виникає від складної ситуації, що пов'язана зі спадкою, яка залишилась після смерті моєї тітки. Моя тітка була бездітною, але залишила за собою значний майно, включаючи нерухомість, кошти в банку та цінні папери. Вона була розлучена і не мала прямих нащадків. Вона залишила заповіт, в якому вказала мене як єдиного спадкоємця. Але проблема в тому, що вона мала двох братів - мого батька, який помер раніше, ніж вона, і її молодшого брата. У молодшого брата є двоє дітей. Виникає питання, чи мають право на спадок мої двоюрідні брати? Чи є я єдиним спадкоємцем за заповітом? Чи є можливість для моїх двоюрідних братів вимагати свою частку від спадщини? Яким чином буде розподілено майно, якщо вони звернуться до суду? Чи мають вони право вимагати своєї частки, якщо вони не були зазначені в заповіті? І яким чином я можу захистити свої права на спадщину в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:24, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли є заповіт, спадкування відбувається в першу чергу за волею спадкодавця, яка виражена в цьому документі. Відповідно до статті 1235 Цивільного кодексу України, заповідач має право залишити своє майно будь-якій особі або особам, і цей вибір не обмежується колом спадкоємців за законом.

Якщо ваша тітка залишила заповіт, в якому ви зазначені як єдиний спадкоємець, це означає, що ви маєте право на всю спадщину, зазначену в заповіті. Відповідно до статті 1241 Цивільного кодексу України, право на обов'язкову частку у спадщині мають тільки певні категорії осіб, такі як неповнолітні, непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатний вдовець (вдова) та непрацездатні батьки. Оскільки ваша тітка не мала прямих нащадків, її брати та їхні діти не є обов’язковими спадкоємцями за законом, якщо вони не були зазначені у заповіті.

Ваші двоюрідні брати не мають права на частку спадщини, якщо вони не зазначені в заповіті. У разі, якщо вони звернуться до суду, їм буде необхідно довести, що заповіт був складений з порушенням закону або під впливом обману, погрози чи насильства, як це передбачено статтею 1257 Цивільного кодексу України.

Щоб захистити свої права на спадщину, рекомендується вчасно звернутися до нотаріуса для оформлення свідоцтва про право на спадщину за заповітом. Також варто зібрати всі необхідні документи, що підтверджують ваше право на спадщину, і бути готовим до можливих судових розглядів, якщо ваші родичі вирішать оскаржити заповіт.

Важливо також проконсультуватися з адвокатом, який спеціалізується на спадковому праві, для отримання детальних порад і розробки стратегії захисту ваших інтересів у разі виникнення спору.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Гражданство
11:47, 07.03.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы