Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміна власника нерухомості після розлучення

1
14:19, 21.09.2024
Зміна власника нерухомості після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Які юридичні кроки потрібно зробити для зміни власника нерухомості, яка була придбана під час шлюбу, але фінансово була підтримана тільки одним з подружжя, і як це відображено в документах власності, але зараз, після розлучення, друга сторона вимагає поділу майна, незважаючи на те, що не брала участі в оплаті за майно та не брала активної участі в підтримці даної нерухомості протягом шлюбу, а тепер вимагає своєї частки з продажу даної нерухомості, враховуючи, що єдина документальна свідчення її участі в придбанні нерухомості - це вказівка на її як співвласника в документах на право власності?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:05, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з законодавством України, майно, придбане під час шлюбу, вважається спільною сумісною власністю подружжя, незалежно від того, ким із подружжя було внесено кошти на його придбання. Це положення регулюється статтею 60 Сімейного кодексу України, яка встановлює, що власністю на спільне майно є спільна сумісна власність подружжя.

Для зміни власника нерухомості, коли стоїть питання про поділ майна після розлучення, необхідно враховувати декілька ключових моментів:

1. **Договір про поділ майна**: Подружжя може укласти договір про поділ майна, в якому визначити частки кожного з них. Такий договір має бути нотаріально посвідчений (стаття 69 Сімейного кодексу України).

2. **Судовий розгляд**: Якщо досягти згоди не вдається, один з подружжя може звернутися до суду з позовом про поділ майна. Суд визначить частки кожного з подружжя, враховуючи, зокрема, вклад кожного з них у придбання майна, а також інші обставини, що мають значення для справи (стаття 70 Сімейного кодексу України).

3. **Докази фінансового внеску**: В суді може бути враховано, хто саме фінансував придбання нерухомості. Для цього можуть використовуватись різні докази, такі як банківські виписки, квитанції, договори про надання фінансової допомоги тощо.

4. **Інші обставини**: Суд також може врахувати інші обставини, наприклад, якщо один з подружжя не брав активної участі в догляді за майном чи його утриманні.

Варто відзначити, що навіть якщо один з подружжя не брав активної участі в оплаті чи утриманні нерухомості, це не є автоматичною підставою для виключення нерухомості з переліку спільної власності, якщо інше не буде доведено в суді. Законодавство України надає можливість подружжю домовитися про інше, але за відсутності домовленостей спільна сумісна власність ділиться порівну.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Наследство
03:10, 08.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы