Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне заволодіння моєю власністю під час розлучення

1
21:53, 24.09.2024
Незаконне заволодіння моєю власністю під час розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, зіткнувся з такою ситуацією: під час процесу розлучення моя колишня дружина, зловживаючи моєю довірою, без мого відома та згоди привласнила собі частину моєї особистої власності. Вона оформила на себе право власності на об'єкти нерухомого майна, які ми придбали під час шлюбу, але які були офіційно зареєстровані на мене. Вона використала мої персональні дані, фальсифікувала мій підпис на документах, що підтверджують передачу прав власності. Якщо враховувати, що під час шлюбу ми не укладали шлюбний контракт, то, як я розумію, всі майнові права та обов'язки повинні були бути розподілені порівну. Які є мої можливості для відновлення моїх прав на цю власність? Чи можна вважати дії моєї колишньої дружини злочинними, і якщо так, то які кримінальні статті можуть бути застосовані до неї? Які цивільно-правові заходи я можу вжити, щоб відновити свої порушені права?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:06, 24.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації необхідно розглянути кілька аспектів, пов'язаних як з цивільно-правовими, так і з кримінально-правовими питаннями.

1. **Цивільно-правові аспекти:**

Згідно з статтею 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, якщо інше не встановлено договором або законом. Таким чином, нерухомість, придбана під час шлюбу, повинна бути розподілена порівну або відповідно до взаємної домовленості, якщо не було укладено шлюбного контракту.

Ви маєте право звернутися до суду з позовом про визнання недійсними правочинів, укладених з порушенням ваших прав, відповідно до статті 203, 215 Цивільного кодексу України. Якщо підпис був підроблений, то це може бути підставою для визнання договорів недійсними.

2. **Кримінально-правові аспекти:**

Дії вашої колишньої дружини можуть підпадати під статтю 358 Кримінального кодексу України, що стосується підробки документів, печаток, штампів та бланків, їх збуту, використання підроблених документів. Крім того, стаття 190 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за шахрайство.

Варто звернутися до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення, надавши всі наявні докази підробки документів та незаконного привласнення власності.

3. **Дії, які варто вжити:**

- Зверніться до адвоката, який спеціалізується на сімейному та цивільному праві, для отримання консультації та допомоги у підготовці позову до суду.
- Зберіть усі документи, що підтверджують ваше право власності на нерухомість (договори купівлі-продажу, виписки з реєстру, квитанції про оплату).
- Подайте заяву до поліції про вчинення кримінального правопорушення.
- Розгляньте можливість подання позову про визнання правочинів недійсними та відновлення вашого права власності на відповідну нерухомість.

Це дозволить вам захистити свої права та інтереси в правовому полі України.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Оплата ЖКХ
09:53, 22.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы