Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з нерухомістю.

1
21:51, 24.09.2024
Проблеми з нерухомістю.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня. Маю дуже непросту ситуацію, яка пов'язана з гражданським правом. Моя бабуся, яка нещодавно померла, залишила мені у спадок свою квартиру. За словами бабусі, вона купила її ще в радянські часи, але документи про право власності на квартиру втратила. Ми знайшли тільки договір купівлі-продажу, але він без печатки. Чи можна вважати цей договір дійсним? Також у нас є свідки, які можуть підтвердити, що бабуся проживала в цій квартирі більше 30 років. Чи можна якось легалізувати право власності на квартиру? І ще одне питання, бабуся мала борги за комуналку. Чи повинен я їх сплатити, якщо я буду визнаний спадкоємцем? Якщо так, то які наслідки мене чекають, якщо я відмовлюся від спадку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:11, 24.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації варто розглянути кілька аспектів щодо оформлення права власності на квартиру та спадкових зобов'язань.

1. **Дійсність договору купівлі-продажу**. Відповідно до цивільного законодавства України, зокрема статті 640 Цивільного кодексу України (ЦКУ), договір вважається укладеним з моменту досягнення сторонами згоди щодо всіх істотних умов у належній формі. За радянських часів вимоги до оформлення договорів могли бути іншими, проте наявність договору, навіть без печатки, може бути підставою для розгляду питання про наявність права власності. Важливим буде наявність інших доказів, таких як свідчення свідків, що підтверджують постійне проживання бабусі в цій квартирі протягом тривалого часу.

2. **Легалізація права власності**. Щоб легалізувати право власності на квартиру, вам необхідно звернутися до суду з позовом про визнання права власності на підставі набувальної давності, відповідно до статті 344 ЦКУ. Це можливо, якщо особа безперервно протягом 10 років добросовісно володіла нерухомим майном як своїм власним. Свідчення сусідів або інших осіб можуть слугувати доказами у суді.

3. **Борги за комунальні послуги**. Згідно зі статтею 1218 ЦКУ, до складу спадщини входять як права, так і обов'язки (борги) спадкодавця. Якщо ви приймете спадщину, ви також приймаєте на себе обов'язок сплатити борги за комунальні послуги, які є частиною спадщини.

4. **Відмова від спадщини**. Відповідно до статті 1273 ЦКУ, ви маєте право відмовитися від прийняття спадщини. В такому випадку, ви не будете зобов'язані сплачувати борги бабусі. Однак відмова повинна бути оформлена належним чином у нотаріуса протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини.

Рекомендується звернутися до юриста чи адвоката для отримання детальної консультації та допомоги в оформленні необхідних документів та в разі необхідності представлення ваших інтересів у суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы