Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Пропущений строк прийняття спадщини

1
11:58, 26.10.2015
Пропущений строк прийняття спадщини
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя тітка проживає в селі у батьківській хаті там і прописана, її батько проживав окремо в другому місті з другою дружиною. В липні 2004 року батько помер, але тітка не звернулася до нотаріуса для прийняття спадщини. Через два року потому померла дружина батька.
Зараз тітка звернулася до нотаріуса для оформлення хати в якій проживає, однак нотаріус повідомив, що є відкрита спадкова справа до якої входить також і цей будинок в якому вона проживає. Хтось із дітей другої дружини подав заяву про прийняття спадщини той квартири в якій батько проживав з другою дружиною, а будинок тітки в селі автоматично увійшов у спадкову справу так як належав батьку і дружина вступила в спадщину після його смерті, а от тітка тоді не подавала заяви про прийняття спадщини.
Тітка одна дитина у батька.
Нещодавно стало відома, що діти другої дружини один наркоман другий алкоголік.
На руках у тытки є тільки те, що вона прописана в цьому будинку, технічний паспорт будинку на імя тітки, а також довідка з сільської ради, що вона є власником даного дому(але як могла сільрада видати таку довідку якщо на дім у тітки немає свідоцтва про право власності )
Як поступити в даній ситуації, щоб не втратити будинок і переоформити його на тітку.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:39, 26.10.2015
Консультирует юрист: Виталий

Яку відповідь ви хочете почути? В такій ситауції важко щось підказати. Всі помилки, які можливо було допустити, були допущені вашою тіткою. Такої байдужості я ще не бачив.
На жаль для вашої тітки, смерть її батька наступила в період дії нового Цивільного кодексу (1.01.2004р.), який в порівнянні з ЦК УРСР в ред. 1963 р., дещо ускладнює фактичне прийняття спадщини. Якщо раніше достатньо було мати на руках якійсь документи на спадкове майно і це вважалось його прийняттям, то зараз потрібно постійно проживати із спадкодавцем на час його смерті. Або потрібно подати заяву про прийняття спадщини протягом 6 міс.
Які є варіанти? Суд вам строк на прийняття спадщини не подовжить. Звісно це моя думка. Можливо й треба спробувати. Однак, якою поважною причиною можна пояснити пропуск даного строку більш ніж на 10 років. Незнанням закону? Так не піде.
Можливо даний будинок придбавався батьком тітки у період свого першого шлюбу. Тоді це можливий шанс, для того щоб відстояти хоча б 1/2 частину домоволодіння.
Варто поцікативись- якщо здійснити самовільну реконстукцію будинку, то чи зможуть ті "цікаві хлопці" оформити спадщину. Раніше так і було. Я так розімую технічного паспорту у них не має. Тобто їм потрібно буде його виготовити. А там -сюрприз. В такому разі у тітки можливо залишиться хоча б право користування цим будинок.

______________
C ув. Виталий,
по вопросам предоставления юридической помощи обращайтесь по тел.0955704059
top


Другие консультации


Наследство
08:15, 02.09.2011
Еду в Крым
23:35, 02.05.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы