Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зайва операція з нерухомістю: чиї права порушено?

1
19:22, 22.09.2024
Зайва операція з нерухомістю: чиї права порушено?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Складна ситуація з нерухомістю, яка включає в себе незаконну операцію, викликає безліч питань про захист права власності та врегулювання спору. Ситуація складається так: ми володіли будинком, який був оформлений на батька. На час його відсутності, брат, не маючи відповідних повноважень, здійснив операцію з нерухомістю - продав будинок. Що найгірше, купець знав про це, але все одно погодився на угоду. Тепер ми стоїмо перед величезним юридичним питанням: які дії маємо здійснити для захисту нашого права власності, враховуючи, що операція з нерухомістю була здійснена без відповідних повноважень? Чи можемо ми вважати цю операцію незаконною, враховуючи що купець був в курсі ситуації? Як можна вплинути на ситуацію, якщо купець вже заселився в будинок? Чи можливо повернути нерухомість в наше володіння, або отримати компенсацію від брата, який здійснив продаж? Ці питання стосуються гражданського права, зокрема права власності, і вимагають глибокого розуміння юридичних нюансів. Ми дуже потребуємо допомоги кваліфікованого юриста, який зможе надати консультацію та допомогти в вирішенні цієї складної проблеми.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:06, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації виникає питання про недійсність договору купівлі-продажу нерухомості, оскільки брат здійснив продаж без відповідних повноважень, а покупець знав про цю обставину. Відповідно до статті 203 Цивільного кодексу України (ЦКУ), правочин є дійсним, якщо він відповідає вимогам закону на момент його вчинення. Однак, якщо одна із сторін не мала достатніх повноважень, такий правочин може бути визнаний недійсним.

Згідно зі статтею 215 ЦКУ, недійсність правочину означає, що він не створює юридичних наслідків, окрім тих, що пов'язані з його недійсністю. Оскільки покупець був обізнаний про відсутність повноважень у брата, угода може бути визнана недійсною через наявність обману або зловживання довірою (ст. 230 ЦКУ).

Вам необхідно подати позов до суду про визнання договору купівлі-продажу недійсним. Крім того, ви можете вимагати повернення нерухомості у натурі відповідно до статті 388 ЦКУ, якщо покупець знав про незаконність угоди.

Щодо компенсації від брата, можливе звернення до суду з вимогою відшкодування збитків або моральної шкоди, завданої внаслідок його неправомірних дій, відповідно до статті 1166 ЦКУ.

Враховуючи складність вашої ситуації, рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе зібрати необхідні докази та підготувати правову позицію для судового розгляду.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы